طرح موضوعی  • کآشف در نظر دارد تا برای آشنایی بیشتر دانش آموز ها با طرح کآشف،‌ در نمایشگاه های مرتبط با کسب و کار و کارآفرینی و نیز دانش آموز ها شرکت کند. از اینرو در نظر است تا با اطلاع رسانی در خصوص این گونه رویدادها،‌ امکان رزور برای شما علاقمندان را در این صفحه فراهم آورد. همچنین گزارشی از رویدادهای برگزار شده نیز در اینجا ارائه خواهد شد. 

   • برنامه های جاری

    • دهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه


     کآشف با همراهی شرکت اطلاع رسانی بورس ایران در دهمین نمایشگاه بورس ،بانک و بیمه حضور فعال و همه جانبه خواهد داشت .


     اين نمايشگاه که به عنوان بزرگترين رويداد ايران در زمينه بورس، بانک و بيمه كه سالانه با حضور جمع كثيري از شركتهاي توانمند داخلي و خارجي در زمينه بورس، بانک و بيمه برپا مي گردد، فرصت بسيار مغتنمي است تا دانش آموزان علاقمند، با شركتهاي فعال در این زمینه و نیز با دستاوردها و خدمات آنها، از نزدیک  آشنا شوند و ایده های جدیدی برای اینده خود به دست آورند و با در نظر گرفتن روند تقاضاي بازارها و سمت و سوي رشد اين عرصه، فعاليتها و نوآوري هاي آتي خود را از هم اکنون شروع نمايند.

     لذا به اطلاع كليه  دانش آموزان علاقمند به اين حوزه مهم و كليدي مي رساند دهمين دوره اين نمايشگاه بين المللي در تاريخ 26 الي 29 فروردين ماه 1396 در محل دائمي نمايشگاه بين المللي تهران برگزار خواهد شد. اگر دوست داشته باشید می توانید برای برنامه های کآشف در این نمایشگاه از هم اکنون ثبت نام نمایید 

      • برنامه های گذشته

       • چهارمین جشنواره رهبران کارآفرین ایران

        دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران پس از سه دوره برگزاری موفقیت آمیز جشنواره رهبران کارآفرین در سال های ۹۲، ۹۳ و ۹۴، چهارمین جشنواره رهبران کارآفرین همراه با اعطای نشان عالی رهبران کارآفرین، عصر روز یکشنبه اول اسفند ماه در تالار علامه امینی دانشگاه تهران برگزار نمود.  در این دوره از جشنواره حضور غرور برانگیز دانش آموزان برگزیده کآشف در کنار رهبران کارآفرین ایران باعث ایجاد روحیه کارآفرینی بالا در این دانش آموزان گردید.


        برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید 


        رهبران کارآفرین